Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Leclerc: Ericsson zasługuje na większy szacunek!

Udostępnij na Facebook
23.04.2018 11:19, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 428

Charles Leclerc jest zdania, że Marcus Ericsson powinien cieszyć się większym szacunkiem niż obecnie. O co chodzi? Szwed jest za mało doceniany?

Charles Leclerc wszedł do F1 jako "przyszła gwiazda tego sportu". Obecnie w Sauberze jego zespołowym partnerem jest Marcus Ericsson, który ma nad nim przewagę w postaci doświadczenia i wyników.

"To bardzo dobry kierowca" - powiedział Leclerc w wywiadzie dla Speed Week. "Ma jednak złą reputację. Nie sądzę, aby na nią zasłużył."

"Jest bardzo szybkim zawodnikiem, co dla mnie jest trudne. Ale mogę się od niego wiele nauczyć i mam nadzieję, że tak pozostanie."

Ericsson nie pozostaje dłużny swojemu zespołowemu partnerowi. Nazwał go "najlepszym zespołowym kolegą jakiego kiedykolwiek miał".

"Jest bardzo szybki, ale czuję, że się poprawiłem" - powiedział Marcus. Szwed podczas zimowej przerwy stracił na wadze, co widać w czasach, które odnotowuje na torze.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu