Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Znajdę sposób by odbić się po porażce

Udostępnij na Facebook
23.04.2018 21:09, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 390

Max Verstappen przyznał, że będzie szukał sposobu na zatarcie porażek z poprzednich GP.

Holender pragnie "nadrobić straconą szansę" już w najbliższy weekend, pomimo faktu, że bolid Red Bulla nie pasuje na tor uliczny. Max miał na myśli nie tylko nieudane tegoroczne rundy, lecz także nieudaną zeszłoroczną rundę w Baku.

"Zeszłoroczny weekend GP był tu dla mnie pechowy" - powiedział Verstappen o GP Azerbejdżanu. "Szkoda, bo samochód był naprawdę dobry, ale napotkałem na wiele problemów, które ostatecznie sprawiły, że straciłem szansę na podium, może nawet na wygraną. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się nadrobić straconą szansę."

"Baku to fajne miejsce, lubię tam jeździć. Tor jest fajny, pomimo faktu, że nie jest idealnie dopasowany do naszego samochodu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu