Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Vettel będzie tegorocznym mistrzem świata

Udostępnij na Facebook
10.05.2018 10:48, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1322

Doktor Helmut Marko stwierdził, że Sebastian Vettel to murowany kandydat do tegorocznego mistrzostwa świata.

Doktor Marko nie zmienia zdania nawet pomimo faktu, że Vettel stracił pozycję lidera w klasyfikacji generalnej kierowców. 

"On jest moim ulubionym mistrzem świata" - powiedział Marko w wywiadzie dla Sport Bild. "Sebastian wygląda jeszcze bardziej dojrzale niż w zeszłym roku, jest też nieco bardziej zrównoważony. Ferrari ma także lepszy samochód, teraz nie popełniają żadnych błędów."

Marko zdementował także pogłoski, jakoby Ferrari awansowało przed Mercedesa przy użyciu nielegalnych rozwiązań.

"FIA przyjrzała się wszystkiemu bardzo uważnie i twierdzi, że wszystko jest w porządku. Jeśli o nas chodzi, dla nas Ferrari jest legalne. Ufamy FIA."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2018-05-10 18:07:20
"Ferrari ma także lepszy samochód, teraz nie popełniają żadnych błędów"

Jak to żadnych błedów ?XD a Chiny i brak Pitu z Mercedesem ,Baku przestrzelone hamowanie i utrata podium?Chyli jakaś tam nerwówka musi być jakby był bezbłedny to by miał 100 pkt teraz nie 66 i drugie miejsce w klasyfikacji a sezon jest długi a mercedes też coraz bliżej Ferrari napewno będzie jeszcze ciekawie ktoś złapie kapcia albo jakiś DNF cytuj
~gość / 2018-05-10 15:26:23
Mam nadzieję, ża Marko sie myli. Równowaga Sebastiana trwa do momantu kiedy nie zaczyna obrywać. Potem tylko blue flags i blue flags. Albo spychanie Hamiltona z toru - vide Baku'17. Poza tym ma kupe szczęścia do partnera zespołowego i poleceń wewnętrznych w Ferrari. Gdyby Kimi mógł jeździć na takich samych warunkach. Oby Ricciardo wszedł do Ferrari i przypomniał czterokrotnemu mistrzowi jak to było gdy razem jedzili w RBR. Oby oby oby... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu