Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel: Nowe lusterka nie wpływają na osiągi bolidu

Udostępnij na Facebook
12.05.2018 15:43, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1490

Ferrari przyjechało do Hiszpanii z nowymi mocowaniami lusterek.

Jako jedyna ekipa w stawce, Ferrari zdecydowało się na doczepienie lusterek do systemu halo. Jak zapewnia Sebastian Vettel, nie wpływa to na osiągi bolidu, ale widoczność jest lepsza.

"Mamy ze sobą kilka nowości, jedne mniej widoczne, drugie bardziej widoczne" - powiedział niemiecki zawodnik. "Jeśli chodzi o lusterka, to nie wpływa na osiągi samochodu. Myślę, że wygląda to dobrze, nawet jeśli samo halo do najładniejszych rozwiązań nie należy."

"Pozycja lusterek wygląda dobrze, a co najważniejsze, zapewnia to lepszy widok. To naprawdę nie ma znacznie jak wygląda samochód. Jeśli jest szybki to spoko."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2018-05-13 19:01:55
kajwis: Nie wiem co ludzie maja do halo. Ile ludzi mogłoby ocalic. Czy Senna gdyby miał halo może ta czesc układu sterowania nie odstrzelila by mu w głowę? A Massa uniknąłby kontaktu ze sprężyną? Owszem nie wygląda to ładnie, ale to nie jest Genewa tylko F1, tu liczy się prędkość oraz bezpieczeństwo.

Ja już dawno się przyzwyczaiłem do Halo mogli by tylko jakąś kamerke tam zainstalowac by lepszy onboard był niz z góry ale i tak nie jest jakoś tragedia po dodaniu tego huda cytuj
~gość / 2018-05-12 21:53:50
DNA formuły F1 była prędkość ,

JEST PRĘDKOŚĆ

I BĘDZIE PRĘDKOŚĆ

NADMIERNE BEZPIECZEŃSTWO ZABIJA TEN SPORT CO WIDZIMY OD PARU LAT.

BEZPIECZNYM SPORTEM SĄ NP SZACHY cytuj
kajwis [komentarzy: 39] / 2018-05-12 20:16:56
Nie wiem co ludzie maja do halo. Ile ludzi mogłoby ocalic. Czy Senna gdyby miał halo może ta czesc układu sterowania nie odstrzelila by mu w głowę? A Massa uniknąłby kontaktu ze sprężyną? Owszem nie wygląda to ładnie, ale to nie jest Genewa tylko F1, tu liczy się prędkość oraz bezpieczeństwo. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu