Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Grosjean ukarany za spowodowanie wypadku

Udostępnij na Facebook
13.05.2018 19:24, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1466

Sędziowie ukarali kierowcę Haasa za spowodwanie kraksy na pierwszym okrążeniu GP Hiszpanii.

Romain Grosjean zostanie cofnięty na starcie GP Monako o trzy pozycje, do jego konta dopisano dwa punkty karne. Dla przypomnienia, kierowca Haasa stracił panowanie nad swoim bolidem krótko po starcie niedzielnego wyścigu w Hiszpanii. W samochód Romaina uderzyli Hulkenberg i Gasly. Na tor musiał wyjechać samochód bezpieczeństwa. 

Romain tłumaczył sędziom, że robił co mógł, by cała sytuacja była w miarę bezpieczna. W momencie utraty panowania nad samochodem Romain był na zewnętrznej stronie toru. Dodał jednak gazu, po czym znalazł się na wewnętrznej części. Sądził, że to bezpieczniejsze rozwiązanie. Niestety, zderzył się z Hulkenbergiem i Gaslym. 


Wasze komentarze (4) Dodaj komentarz
kajwis [komentarzy: 43] / 2018-05-14 20:28:20
[quote=~gość][...] Magnussenowi po prostu puścił tył na chwilę nie zrobił nic niebezpiecznego. Ciekawe tłumaczenie Romana, uważał że za torem po zewnętrznej jest niebezpiecznie więc wyjechał na środek drogi :D

Myślałem ze specjalnie go nastraszył, mój błąd. Po za tym, po co on gazował? Wpadłby w żwirek i tyle a nie wyeliminowal 3 bolidy...
cytuj
~gość / 2018-05-13 22:21:51
kajwis: Nikt nie widział co zrobił magnussen? Nie bronie Romka bo niepotrzebnie gazował ale Kevin znowu stwarza niebezpieczeństwo.

Magnussenowi po prostu puścił tył na chwilę nie zrobił nic niebezpiecznego.
Ciekawe tłumaczenie Romana, uważał że za torem po zewnętrznej jest niebezpiecznie więc wyjechał na środek drogi :D cytuj
kajwis [komentarzy: 43] / 2018-05-13 21:27:51
Nikt nie widział co zrobił magnussen? Nie bronie Romka bo niepotrzebnie gazował ale Kevin znowu stwarza niebezpieczeństwo.
cytuj
~gość / 2018-05-13 19:32:10
powinni go zawiesić idiotę na 5 wyścigów cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu