Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hill: Vandoorne powinien pozbyć się łatki 'grzecznego chłopca'

Udostępnij na Facebook
15.05.2018 10:40, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 724

Stoffel Vandoorne powinien zmienić swój image w królowej sportów motorowych jeśli chce kontynuować karierę – takiego zdania jest Damon Hill, były mistrz świata F1.

Zdaniem Hilla, talent zawodnika McLarena jest bezdyskusyjny, ale możliwe, że aby odnotować krok naprzód potrzebne będą zmiany.

"Znam Stoffela od samego początku, był w tej samej kategorii co mój syn i zawsze podziwiałem jego talent" – powiedział Hill w wywiadze dla RTBF.

"Ma duży potencjał, ale aby w F1 odnieść sukces, potrzeba czegoś absolutnie niewiarygodnego, a jeśli o niego chodzi to tego jeszcze nie widzieliśmy."

"Jeszcze nie zmusił ludzi do tego, by na jego widok mówili WOOOW. Myślę, że musi pozbyć się łatki 'grzecznego chłopca' i stać się trochę nieznośny."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu