Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Szefostwo Mercedesa chce, bym został

Udostępnij na Facebook
15.05.2018 08:39, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 764

Lewis Hamilton zdradził, że najwięksi szefowie Srebrnych Strzał bardzo chcą, by został w teamie na kolejny rok.

Nadal nie wiadomo, czy kierowca Mercedesa zdecyduje się na pozostanie w teamie na kolejne lata. Po wygranej w Barcelonie Hamilton w wywiadzie dla agencji prasowej DPA powiedział: "Niedaleko mamy do sfinalizowania sprawy. Miejmy nadzieję, że stanie się to w najbliższej przyszłości."

"Nie ma osoby w górnej hierarchii zespołu, która nie ma wątpliwości co do mnie, tyle mogę powiedzieć" – brzmi dalsza część jego wypowiedzi.

"Oczywiście, że nie chcemy go stracić. Wierzę, że nie chce jeździć gdzieś indziej" – komentuje sprawę Toto Wolff. "Wszystko jest w porządku. W ostatnich tygodniach mieliśmy inne priorytety. Chcieliśmy zająć się samochodem wyścigowym. Atrament jest już prawie suchy, a kiedy wyschnie damy wam znać."

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu