Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen senior: Max może wygrać w Monako

Udostępnij na Facebook
15.05.2018 11:07, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 961

Ojciec kierowcy Red Bulla liczy na wygraną Maxa w Monako. Uda się?

Początek tegorocznego sezonu nie był udany dla zawodnika Red Bulla. Max Verstappen uwikłany w wiele incydentów musiał mierzyć się z ogromną falą krytyki. Przełom nastąpił podczas wyścigu w Barcelonie, gdzie zajął miejsce na podium.

"Rozumiem, wszystkim podobało się to podium, ale chcemy więcej" - powiedział Jos Verstappen, ojciec Maxa. Jego zdaniem kluczem do lepszych wyników są dobre kwalifikacje.

"Taki jest problem. Gdy Max jest w pierwszym rzędzie, jest w stanie wygrać za każdym razem. Z tymi przednimi skrzydłami które mają obecnie ciężko jest wyprzedzać."

"Chcemy zwycięstwa. Z nadzieją patrzymy na Monako. Silnik nie będzie miał tam jakiegoś większego znaczenia. Najważniejszy będzie tam bolid. A w wolnych zakrętach Red Bull jest naprawdę najlepszy."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~andbar15 / 2018-05-15 17:45:52
Chyba kuźwa w kasynie ! cytuj
18047borat1979 [komentarzy: 742] / 2018-05-15 12:42:38
Może się też koncertowo rozbić eliminując po drodze kilku rywali i prawdopodobieństwo tego jest dużo większe niż zwycięstwo w Monaco. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu