Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

McLaren będzie negocjował z Alonso w połowie sezonu

Udostępnij na Facebook
16.05.2018 10:56, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1109

McLaren chce zatrzymać hiszpańskiego zawodnika. Rozmowy dotyczące kontraktu planowane są w połowie sezonu.

Informację przekazał mediom szef McLarena, Zak Brown. Istnieje ryzyko, że Fernando Alonso zdecyduje się odejść z F1 lub samego McLarena po tegorocznym sezonie. Brown chce jednak, by Hiszpan został.

"Chcemy, aby kontynuował karierę tutaj przez kolejnych kilka lat. Chcemy, by został w McLarenie" - powiedział w wywiadzie dla magazynu AS.

McLaren ma "plan B", jest nim Lando Norris, który niecierpliwie czeka na swój moment. Brown powiedział jednak, że ekipa koncentruje się na Alonso. 

"F1 to jego pasja, ale robi to od dawna i osiągnął w tym sporcie wszystko, więc zobaczymy co będzie dalej" - powiedział. "Ale kocha McLarena, wszystko, pracę tutaj. Nie sądzę, aby był szczęśliwszy w jakimkolwiek innym teamie. Usiądziemy w połowie sezonu do rozmów i zobaczymy" - powiedział szef stajni z Woking. 

"Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja z bolidem, jego rozwojem. Zobaczymy, jakie będą dalsze ulepszenia. Ale myślę, że sercem Fernando nadal jest w F1 i w McLarenie. Chce wygrywać" - dodaje.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu