Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Charles Leclerc to materiał na mistrza świata

Udostępnij na Facebook
16.05.2018 10:07, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 745

Takiego zdania jest znany na paddocku inżynier, Xevi Pujolar.

"To potencjalny mistrz świata, na pewno" - powiedział Xevi Pujolar w wywiadzie dla magazynu El Mundo Deportivo na temat Charlesa Leclerca.

"Jest bardzo wymagający wobec siebie. Robi wszystko na maksimum i dopóki tego nie zrobi, nie jest zadowolony, nie jest szczęśliwy. I dokładnie tego samego wymaga od ludzi wokół siebie. To ludzie, którzy ostatecznie wygrywają, ponieważ zawsze szukają granic możliwości."

"Mogę potwierdzić, że jeśli samochód się poprawi, osiągnie świetne wyniki. W zwycięskim bolidzie odniesie sukces, może wygrać. Ok, w niektórych wyścigach popełnia błędy, ale to normalne. Sauber jest najlepszym miejscem, w którym mógł rozpocząć swoją karierę w F1."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu