Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Umowa Red Bulla z Renault skomplikuje życie Sainza?

Udostępnij na Facebook
17.05.2018 09:10, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1447

Jak wiadomo, hiszpański kierowca został tylko wypożyczony do Renault na tegoroczny sezon.

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie dalsza przyszłość Red Bulla i Renault. Rozmowy dotyczące nowej umowy na dostarczanie silników nie zostały jeszcze rozpoczęte. Red Bull jak wiadomo, może przenieść się na silniki Hondy.

A co z Carlosem Sainzem? Kierowca został wypożyczony do Renault na tegoroczny sezon, nadal związany jest z Red Bullem, gdzie w przyszłym roku może zająć miejsce Daniela Ricciardo. Renault chciałoby jednak zawodnika zatrzymać.

"Wszyscy wiemy o jego umowie z Red Bullem" - powiedział Cyril Abiteboul. "Wszyscy wiemy również, że jeśli istnieje wola wszystkich stron, istnieje sposób, aby to zakończyć. Od 12 lat rozmawiamy z Red Bullem o różnych problemach i jestem przekonany, że wkróce będziemy mieli okazję porozmawiać o tej sprawie."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu