Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Renault nie zależy na Red Bullu?

Udostępnij na Facebook
17.05.2018 09:13, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1427

Renault poradziłoby sobie z utratą takiego klienta jakim jest Red Bull.

Takiego zdania jest szef teamu Renault, Cyril Abiteboul. Obecnie nie jest jasne, czy Red Bull przedłuży umowę z Renault, czy zwiąże się z Hondą. 

Renault podobno chciało uzyskać od Red Bulla odpowiedź do 15 maja, ale potem przedłużono to do 31 maja. Teraz Abiteboul zdradził, że rozmowy rozpoczną się dopiero po weekendzie GP w Monako.

"Wszystko zacznie się pod koniec maja, krótko po Monako" - powiedział. "Nie chcemy wyznaczać terminu, ponieważ to nie nasz styl, ale z drugiej strony nie możemy tego odkładać na czas nieokreślony."

"Jest kilka zmian w przepisach, więc jeśli Red Bull chce naszych jednostek, powinien nas o tym powiadomić. Jeśli nie będzie zgody, wówczas zostaniemy z Renault i McLarenem. Nie musimy dostarczać silników trzem zespołom."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu