Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brawn spodziewa się zaciętej walki Ferrari i Mercedesa w Monako

Udostępnij na Facebook
22.05.2018 15:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 813

Ross Brawn: Po dominującym zwycięstwie Mercedesa w hiszpańskim Grand Prix, Ferrari podniesie rękawice.

Ferrari wygrało dwa razy w otwierających sezon wyścigach i byli w stanie rywalizować [głównie] z Mercedesem o zwycięstwa w dwóch kolejnych, ale ostatecznie trzecie w sezonie zwycięstwo jeszcze nie nadeszło.

Ferrari zaczynało Grand Prix Hiszpanii na szczycie klasyfikacji, ale Mercedes zdominował weekend zdobywając pierwszy rząd w kwalifikacjach, a także kończąc wyścig efektownym dubletem.

Sebastian Vettel przeciął linię mety dopiero na czwartym miejscu, po drugim pit stopie spowodowanym obawami zespołu o nadmierne zużycie opon, a Kimi Raikkonen wycofał się z wyścigu z powodu problemów z silnikiem.

Brawn oczekuje, że Ferrari rozpocznie na nowo walkę, zaczynając od Monako, gdzie zespół był bezkonkurencyjny rok temu.

"Po raz pierwszy w tym sezonie Mercedes był dominującą siłą od początku do końca w weekend" - powiedział Brawn - "Barcelona była ich drugą wygraną w tym roku, ale był to zdecydowanie bardziej imponujący występ niż ten w Baku".

"[Lewis] Hamilton i [Valtteri] Bottas pokazali przebłysk tego, co widzieliśmy podczas kwalifikacji w Melbourne, a mianowicie pełen potencjał samochodu i ich własny".

"Szczególnie Hamilton miał weekend, w którym był wręcz nietykalny - szczególnie w samym wyścigu"

"Czy to punkt zwrotny?   Ferrari wydawało się być najszybszym zespołem w ciągu pierwszych czterech wyścigów, a teraz taka dominacja Mercedesa w jeden weekend".
 "To nie jest tak jednoznaczne i spodziewam się, że Scuderia będzie walczyć w Monako, podobnie jak Red Bull. Oni także byli konkurencyjni w Hiszpanii, ale nie na tyle, by walczyć o pole position lub wygrać wyścig".

Brawn dodał: "Po raz pierwszy w tym roku Ferrari naprawdę wykazało spadek formy".   
   "We wszystkich czterech poprzednich wyścigach włoska drużyna walczyła o pole position, a także o zwycięstwa. To sugerowało, że SF71H jest najlepszym samochodem".

“W ten weekend odbędzie się Grand Prix Monako i spodziewam się, że Ferrari znajdzie się w odpowiedniej formie i tempie - mogącym dać im zwycięstwo".


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-05-22 20:27:44
Szczególnie w australli .całe problemy mercedesa to dogadanie się z oponami. Teraz ferrari miało. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu