Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gunther Steiner gwarantuje, że Grosjean nie jest zagrożony utratą miejsca w F1

Udostępnij na Facebook
24.05.2018 17:10, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 818

Szef zespołu Haas odparł sugestie, że miejsce Romaina Grosjeana jest zagrożone w wyniku jego słabej formy.

Francuz jest jednym z dwóch kierowców, który jeszcze nie zdobył ani jednego punktu w pierwszych pięciu wyścigach tego sezonu. Po serii incydentów na torze i pechowych zdarzeń jest to jego najgorszy start sezonu w karierze.

Doprowadziło to do spekulacji, że Grosjean może znaleźć się bez miejsca w Formule 1 w przyszłym roku. Jego szef uważa, że ​​niesprawiedliwe jest osądzenie 32-latka po jego ostatnich wynikach.

Poproszony o wyjaśnienie, czy Grosjean był zagrożony utratą miejsca, Steiner powiedział:
   "Nie wiem skąd pochodzą te plotki. Nie ma nic na rzeczy i nie powinno być plotek - Myślę, że to najprostszy i właściwy sposób, aby to powstrzymać".

"Nawet o tym nie rozmawialiśmy. Ktoś ma dwa złe wyścigi - to nie powód by rozpoczynać tworzenie takich plotek i robić takie rzeczy. Jedyne, co musimy zrobić, to przywrócić Romaina do momentu, w którym jest on w stanie konkurować na torze - co wszyscy wiemy. Jest bardzo zdolnym facetem. Miał po prostu dwa złe wyścigi".

"Nie jestem osobą, która próbuję kopnąć kogoś, kto jest już na kolanach - to bardzo nie w porządku. On na pewno wie lepiej niż my wszyscy, czego nie robić - nie robić kolejnego Baku czy Barcelony. Ale czy może się to powtórzyć? Tak, może. To Monako, Monte Carlo. Aby powstrzymać te plotki, proponuję już o tym nie rozmawiać".

"Nie wiem skąd przyszły te plotki, ani kto je stworzył. Wydaje mi się, że też widziałem co się dzieje, ale nigdy nie rozmawiałem z nikim na ten temat. Przyszedłbym do was, gdybym cokolwiek takiego powiedział, albo zrobił"

Mimo że Grosjean nie zdobył punktów od zeszłorocznego Grand Prix Japonii, Steiner jest przekonany, że może się odbić od ostatnich niepowodzeń.

"Wszyscy mamy złe chwile w naszym życiu, czy naszej karierze - Zdarza się. Powiedziałem mu, że po prostu przejdzie przez to. Nie ma sensu się nad tym rozwodzić".

"Wiesz, co możesz zrobić w takiej chwili?   Przezwyciężyć to, skupić się na nadchodzących wyścigach i myśleć pozytywnie. Jeśli masz negatywny tok myślenia, pojawiają się negatywne wyniki. Musimy być pozytywnie nastawieni".

“Wiemy, co możemy zrobić. Wiemy, jak dobrze radził sobie w Monako i jak może wyglądać wyścig w Monte Carlo. Właśnie na tym się skupiamy”.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu