Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Grid Girls powracają na pola startowe

Udostępnij na Facebook
24.05.2018 18:35, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1192

Vettel i Hamilton są zachwyceni.

Przepych i splendor Grand Prix Monako nie byłyby takie same bez obecności kobiet na polach startowych.

Sebastian Vettel i Lewis Hamilton są zachwyceni tym, że Monaco postawiło opór zakazowi Liberty Media.

"Myślę, że kobiety są najpiękniejszą rzeczą na świecie" - powiedział Hamilton, gdy zapytano go o zdanie na temat kontrowersyjnego tematu.

"Były wyścigi, w których mieliśmy facetów stojących z przodu przy samochodzie, czasami była też mieszanka w przeszłości".

"Myślę, że Monaco to bardzo eleganckie Grand Prix i nie wiem co kobiety o tym myślą, nigdy tak naprawdę nie rozmawiałem z nimi o tym jak się czują w tej sytuacji" - dodał.

"Nie mogę specjalnie komentować, nie odczuwam żadnego szczególnego wrażenia kiedy podjeżdżamy do pól startowych, a tam jest piękna kobieta. To jest Grand Prix w Monako - to cudowna rzecz".

"Zdecydowanie nie sądzę, że powinniśmy kiedykolwiek wspierać wszystko co sprawia, że ​​kobiety ogólnie odczuwają dyskomfort, a jeśli tak się dzieje, to nie powinniśmy tego robić. Ale jeśli robią to z własnej woli, to ..." - skwitował Hamilton.

 

Również Vettel uważa, że ​​cały krzyk i zamieszanie po wprowadzeniu zakazu przez Liberty Media sprawiło wiele niepotrzebnego hałasu w mediach.

"Wydaje mi się, że wszystko zostało niepotrzebnie wyolbrzymione" - powiedział kierowca Ferrari.

"Nie sądzę, żeby któraś z Grid Girls w przeszłości była zmuszana by to robić. Myślę, że podobało im się to, co robiły".

"Zgadzam się z Lewisem" - kontynuował - "Myślę, że wyglądają pięknie".

"Gdyby byli faceci?  Nie byłbym tak zainteresowany. Nie mam nic przeciwko tym facetom, ale nie obchodziło by mnie to tak bardzo".

"Podsumowując, wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jest zbyt dużo zamieszania [w temacie praw kobiet]. Myślę, że wszystkie te kobiety zrobiły to ponieważ tego chciały i jeśli w niedzielę zapytamy którąkolwiek z nich czy są szczęśliwe, to na pewno ich odpowiedź będzie brzmiała: 'TAK'. Nie sądzę, żeby ktokolwiek je do tego zmuszał".

"Myślę, że to dużo hałasu o nic" - stwierdził Vettel.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu