Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wypowiedzi po kwalifikacjach do GP Monako

Udostępnij na Facebook
26.05.2018 17:05, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1281

Co powiedzieli kierowcy i szefowie zespołów po kwalifikacjach?

 

Daniel Ricciardo:

W czwartek zgłosiliśmy nasze aspiracje, byliśmy najszybsi we wszystkich sesjach. Wyścig jest jednak jutro, potem będziemy świętować. Dałem z siebie wszystko, jutro muszę dokończyć pracę. Jestem nabuzowany, ostatnie dni były udane.

 
Lewis Hamilton:
Gratulacje dla Daniela. Są szybcy przez cały weekend, więc domyślaliśmy się, że tak będzie. Zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy. Na ostatnim okrążeniu trochę się poprawiłem, ale nie na tyle, żeby powalczyć o więcej.
 
Christian Horner:
To jest niesamowity weekend w wykonaniu Daniela. Był najszybszy we wszystkich sesjach, wygrał każdą część kwalifikacji, przejechał dwa okrążenia wystarczająco dobre do zdobycia pole position. Spisuje się znakomicie!
Cieszymy się z pole position, ale powinniśmy mieć na czele dwa samochody. To frustrujące, że z tak szybkim autem nie skompletowaliśmy pierwszej linii startowej.
             Samochód Maksa został już odpalony, gdy zobaczyliśmy wyciek oleju ze skrzyni biegów. Mechanicy zrobili wszystko, co było w ich mocy, żeby uniknąć zmiany przekładni, ale dzisiaj nie było to możliwe.
Max jest bardzo szybkim kierowcą, wiemy to. W ten weekend ma wspaniały samochód. Nikt nie jest bardziej sfrustrowany niż on. Powinien uzupełnić pierwszą linię na starcie. Odebrał dzisiaj bardzo brutalną lekcję. 
 
Valtteri Bottas:
Mieliśmy dzisiaj lepsze ustawienia niż wczoraj, ale głównym ograniczeniem był kiepska przyczepność. Czułem, że się ślizgam. Jutro wszystko może się zdarzyć. Na pewno dobre dla nas jest to, że jeden z Red Bulli jest z tyłu, bo byli poza zasięgiem.
 
Esteban Ocon:
Nie było to najlepsze okrążenie w mojej karierze, ale i tak pokazaliśmy siłę. Jestem najlepszy z całej reszty. Moim marzeniem jest podium, ale jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, nie będzie na to szans. Przynajmniej jednak możemy o tym myśleć.
 
Fernando Alonso:
To była stresująca sesja i duże napięcie. W każdym zakręcie trzeba było dawać z siebie 100 procent. Dawniej wystarczało 95%, żeby przejść przez Q1 i Q2. Dzisiaj nie byłoby to możliwe.
 
Carlos Sainz jr.:
To było najszybsze i najbardziej stresujące okrążenie w mojej karierze. To była znakomita zabawa, choć trochę zbyt stresująca. W tym roku zawsze trzeba cisnąć na maksimum, ponieważ w środku stawki jest ciasno.
 
 

Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu