Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Bahrajnu 2019-03-31
f1 - GP Bahrajnu
Częściowe zachmurzenie

22°C

18 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen osamotniony podczas GP Kanady

Udostępnij na Facebook
13.06.2018 08:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1490

Okazało się, że Max Verstappen nie miał swojej tradycyjnej 'świty' na kanadyjskim Grand Prix, w czasie którego zakończył serię wypadków i kolizji.

W związku z intensywnymi spekulacjami na temat powodu katastrofalnych ostatnich wyścigów, młody Holender wyjechał do Montrealu bez swojej ekipy pomocniczej.

W kanadzie zabrakło jego ojca, oraz jego menedżera - Raymonda Vermeulena.

"Podejście Maxa było tu nieco inne" - powiedział szef zespołu Red Bull, Christian Horner, holenderskiej gazecie Algemeen Dagblad.

"Po raz pierwszy był zupełnie sam, więc było trochę inaczej. Rozmawialiśmy o tym z Maxem i wspólnie to postanowiliśmy - nie była to decyzja zespołu".

"Nie można do końca powiedzieć, czy przyczyniło się to do jego silnego weekendu" - dodał Horner - "Nie wiem, czy tak pozostanie, ale to fakt, że Max wciąż się rozwija i dojrzewa jako kierowca".


Verstappen wątpi, by obecność jego ojca lub menedżera miała jakiś większy wpływ na jego wyniki.

"Zazwyczaj chodzę i jem z Raymondem lub moim ojcem, ale teraz byłem z Helmutem Marko - tylko to się zmieniło".

"Nigdy nie potrzebowałem wsparcia, ale myślę, że zawsze miło jest mieć rodzinę obok siebie" - dodał.


Horner kontynuował: "Max jest niezwykłym talentem.   W każdym sporcie widzimy sportowców, którzy mają taki czas w karierze, że pewne rzeczy nie działają jak powinny. Max musi przejść przez w świetle kamer".

"Mam nadzieję, że jego nieszczęście dobiegło końca i bardzo ważne było, aby przejechać w Montrealu mocny i czysty weekend. Teraz ma dużo więcej zaufania i wiary, że może wziąć udział w kolejnych wyścigach" - dodał.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu