Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Boję się jechać na Silverstone, bo zawiedliśmy fanów

Udostępnij na Facebook
16.06.2018 13:54, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1714

Claire Williams zapowiedziała, że jej stajnia nie podda się w walce w tegorocznym sezonie. Aktualnie ekipa z Grove jest najsłabszą w stawce.

Samochód Williamsa nie ma prędkości na prostych i jest trudny w prowadzeniu w zakrętach.

"Musimy naprawić ten samochód" – powiedziała Claire Williams w wywiadzie dla Sky Sports F1. "Nie poddajemy się, nie możemy się poddać w trakcie trwania sezonu ponieważ jesteśmy niezależnym zespołem. Gdybyśmy się poddali, nasi sponsorzy prawdopodobnie by zrezygnowali ze wspierania nas, a na to nie możemy sobie pozwolić. To ciężka praca, musimy przyjrzeć się także przyszłorocznemu bolidowi. Tegoroczny musimy naprawić jeśli mamy zamiar poczynić krok naprzód w przyszłym roku."

"To nie był najlepszy rok i jest naprawdę cężko. Trudno jest utrzymać dobre morale, ale chłopaki wykonują świetną pracę. To była jedyna rzecz, którą byłam bardzo zaskoczona. Tym jak silne są morale moich ludzi i jak głęboko każdy kopał by odnaleźć ducha walki Williamsa."

"Wszyscy pracują bardzo ciężko, musimy się z tego wydostać. Wsparcie, które otrzymujemy w tej chwili jest bardzo ważne. Wiem, że zawedliśmy naszych fanów. Nienawidzę tego. Boję się jechać na Silverstone, ponieważ ludzie zasługują na coś lepszego od nas. Wszystko co możemy zrobić, to wspólnie pracować jako zespół i to właśnie robimy. Wszyscy walczą."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2018-06-17 23:21:36
To oni mają jakiś fanów myslałem że po przejsciu na $$$ już dawno wszyscy poszli w piz...czas chyba pomału złomowac tą maszyne odpuścic ten sezon bo tylko Marka Williamsa jaką stworzył Sir Frank rozmienia się na drobne przez ambicje...swojej córki szkoda że Framk juz nie jest wstanie pełnic tej funkcji bo napewno nie dopuscił by do tego co sie teraz dzieje zta stajnią.Kobieta bez urazy i prowadzenie takiej firmy to dwa sprzeczne bieguny pokazał to przyklad Saubera który po fatalnych ostatnich latach jest prostowany przez czlowieka na odpowiednim stanowisku czyt,Faceta cytuj
~fx / 2018-06-16 14:18:28
Oliwa zawsze sprawiedliwa, zachciało wam się rubli to macie, wcale was nie żałuje. Szczerze żałuje tylko RK. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu