Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Niemieckie media: McLaren zaoferował Ricciardo kosmiczny kontrakt

Udostępnij na Facebook
21.06.2018 08:17, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1264

Jak podaje niemiecki Auto Bild, McLaren gotów jest potroić zarobki Daniela Ricciardo jeśli ten zgodzi się dla nich jeździć.

Daniel Ricciardo może wkrótce dołączyć do grona najlepiej opłacanych zawodników w stawce. W grę podobno wchodzi ponad 20 milionów dolarów za sezon.

„Nasz Daniel to król rynku kierowców” – powiedział doktor Helmut Marko. „McLaren z tygodnia na tydzień oferuje mu coraz więcej pieniędzy.”

Zdaniem Marko, to mało prawdopodobne, aby Daniel dołączył do McLarena. Gdyby miało dojść do jego odejścia z Red Bulla to pewnie wybrałby Ferrari albo Mercedesa. Podobno Australijski kierowca czeka na ruch Lewisa Hamiltona.

Jeśli jednak Daniel zdecyduje się przyjąć ofertę McLarena, nie będzie najlepiej opłacanym zawodnikiem w stawce, ale będzie plasował się w ścisłej czołówce. Obecnie Sebastian Vettel inkasuje 60 milionów dolarów za sezon, Lewis Hamilton w granicach 50 milionów za sezon.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu