Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Nadal kocham się ścigać

Udostępnij na Facebook
21.06.2018 17:00, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 984

Lewis Hamilton jest zmotywowany nie tylko do wygrania tegorocznych mistrzostw świata, ale także do ścigania się w kolejnych latach.

Długie opóźnienie w podpisaniu nowego kontraktu z Mercedesem spowodowało spekulacje, które sugerują, że Hamilton może skupić się na innych hobby, w tym muzyce i modzie, rezygnując ze startów w F1.

Ale Hamilton powiedział magazynowi Paper, że nadal jest zaangażowany w F1 i nie zamierza odchodzić.

"Jest wiele różnych rzeczy, które mnie motywują, a moje pragnienie wygrania mistrzostwa jest większe niż kiedykolwiek wcześniej" - powiedział.

"Robię różne rzeczy w moim życiu i mam te wszystkie inne zainteresowania, ale żadne z nich nie byłoby możliwe bez wyścigów".

"W centrum są wyścigi - ponad wszystko inne" - dodał czterokrotny mistrz świata - "Tyle czasu, poświęceń i wyrzeczeń sprawiło, że dotarłem do miejsca, w którym jestem dzisiaj i kocham to, co robię. Uwielbiam rywalizację i wyzwania".

Hamilton przyznaje jednak, że Mercedesowi będzie ciężko pokonać Ferrari w ten weekend we Francji.

Na Paul Ricard w końcu dostanie nowy silnik , a Ferrari znów będzie korzystało z cieńszych opon Pirelli, na których Sebastian Vettel walczył w Barcelonie.

Hamilton powiedział: "Ferrari ostatnio wykonało lepszą robotę i są nieco przed nami, więc musimy pracować więcej i lepiej, by to zmienić".

Hamilton stwierdził, że czuje się silny i dodał, że nie spodziewa się przegranej z Vettelem w ten weekend.

"To byłoby pokazanie słabości, a moja wola nie jest słaba" - dodał 33-latek.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu