Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Whiting uspokaja: Na Paul Ricard wszystko jest w porządku

Udostępnij na Facebook
22.06.2018 10:10, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1192

Po kilku latach nieobecności i remoncie kierowcy zastanawiająsię, co czeka ich na torze Paul Ricard podczas najbliższego weekendu GP.

Podobno po przyjechaniu na tor i pieszych wycieczkach zaczęto mieć wielkie obawy. Na torze znajdowały się łopaty, a asfalt, który położono był niedopasowany. Nowa nawierzchnia ma znajdować się w strefach hamowania lub w środku zakrętu.

"Słyszałem, że jest tam naprawdę dużo łatek" - powiedział Sergio Perez. "Zastanawiam się jaki poziom przyczepności tam znajdziemy."

Dyrektor wyścigowy, Charlie Whiting uspokaja:

"Nie martwcie się. Tor jest ok. Nie jest źle. Obiekt zyskał nieco charakteru" - powiedział.

Choć wielu nie mogło się doczekać powrotu, są i tacy, którzy nie są fanami Paul Ricard. Wśród nich Sebastian Vettel.

"Myślę, że we Francji są dużo lepsze tory" - powiedział. "Jeśli francuskie Grand Prix pozostanie w kalendarzu, to moje życzenie będzie dotyczyło innego obiektu."

A jak to wygląda naprawdę? Postanowiłam poszperać nieco po sieci by znaleźć ujęcia budzących obawy fragmentów toru. No i długo szukać nie trzeba było. Tobi Grüner z niemieckiego AMuS przespacerował się po torze i na swoim Twitterze zamieścił zdjęcia asfaltu. Jak zaznaczył, jeszcze nigdzie nie widział tylu różnych rodzai nawierzchni i takich łat.

Fot. https://twitter.com/tgruener


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu