Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Nie obawiam się przejścia na silniki Hondy

Udostępnij na Facebook
23.06.2018 08:21, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 798

Od przyszłorocznego sezonu Red Bull jeździć będzie na jednostkach napędowych Hondy. Max Verstappen przyznał, że nie ma żadnych obaw.

Wielu zastanawia się, czy Red Bull nie strzelił sobie tą decyzją w stopę. Współpraca Hondy i McLarena pociągła zespół na dno, ale co ciekawe, współpraca Hondy z Toro Rosso układa się wyśmienicie.

"Tak, jestem zaskoczony, bo nie sądziłem, że Honda ma tak dobry silnik" - powiedział Sergio Perez

Max Verstappen wydaje się mieć jednak inne odczucia niż Perez.

"Byłem w Japonii w zeszłym roku. Fabryka silników jest naprawdę świetna i ciekawie było zobaczyć, jaka jest różnica między nimi a Renault. Nie widzę powodu do niepokoju. Spójrzcie na występy Hondy w tym roku. W Kanadzie poczynili kolejny bardzo duży krok naprzód, który wyglądał bardzo pozytywnie. Wierzę w Hondę i oczywiście mój zespół wierzy w Hondę, w przeciwnym razie nie podpisalibyśmy z nimi dwuletniej umowy."

Franz Tost, szef zespołu Toro Rosso przyznał otwarcie, że nie żałuje przejścia na silniki Hondy.

"Mówimy o zupełnie innej współpracy. Byliśmy klientami i czasami mieliśmy wrażenie, że części które do nas przychodziły były tak stare, że odnosiliśmy wrażenie, że wyciągnięto je ze śmietnika. Dzięki Bogu z Hondą tak nie jest" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu