Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz: Możliwość pozostania w Renault byłaby dla mnie wielkim zaszczytem

Udostępnij na Facebook
25.06.2018 12:03, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 5

Carlos Sainz może wrócić do Red Bulla, może też zostać w Renault. Wszystko zależy od... Daniela Ricciardo, ale nie tylko.

Dla przypomnienia - Carlos Sainz został "wypożyczony" do Renault. Jeśli z Red Bulla odejdzie Daniel Ricciardo, Sainz będzie ściągnięty na jego miejsce.

Renault z kolei wydaje się być bardzo zadowolone z obecnego składu kierowców. Odkąd do stajni dołączył Sainz, Nico Hulkenberg znacząco przyspieszył.

Kolejnym czynnikiem, który może wpłynąć na ostateczną decyzję jest fakt, że Red Bull nie będzie już związany z Renault od przyszłorocznego sezonu. Stajnia przesiada się na silniki Hondy.

"Możemy powiedzieć, że to nie ma nic wspólnego z decyzjami odnośnie silników, ale prawda taka, że tak nie jest" - powiedział Cyril Abiteboul. Szef Renault przyznał, że są zadowoleni z Sainza i chcą by został. Sam zainteresowany w Renault też jest szczęśliwy.

"Zostać w Renault? Byłoby mi bardzo miło" - powiedział. "Jestem szczęśliwy tu gdzie jestem i myślę, że ten zespół ma duży potencjał, niezależnie od tego co się dzieje jesteśmy dumni z tego co robimy. Dla mnie wielką przyjemnością byłoby zostać."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu