Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wypowiedzi po GP Wielkiej Brytanii

Udostępnij na Facebook
10.07.2018 18:34, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 1235

Renault: Nico Hulkenberg P6, Carlos Sainz DNF

Nico Hulkenberg:
,,Cieszę się, to był pozytywny dzień. Sądzę, że to maksymalny rezultat, o jaki mogliśmy się starać. Miałem dobry start, potem solidne pierwsze okrążenie. W zakrętach 5 i 6 było sporo zamieszania, ale udało mi się prześlizgnąć i zdobyć kilka pozycji. Później chodziło o dobre zarządzanie oponami.  Wybraliśmy opony twarde, może odrobinę wolniejsze, ale chcieliśmy zaliczyć jeden pit stop. To był solidny wyścig, szczególnie po zdobyciu pozycji w końcówce, po obróceniu się Red Bulla. Cieszę się. Osiem punktów dla zespołu to dobry rezultat."

Carlos Sainz:
,,Zaliczyłem świetny start, odrabiając siedem pozycji z 16 na 9. Straciliśmy kilka miejsc po pierwszym pit stopie, ale później, po zmianie opon na miękkie podczas neutralizacji, mieliśmy szansę na zdobycie punktów. Szkoda, że to się skończyło w ten sposób. Czekajmy teraz na Hockenheim."

Cyril Abiteboul:
,,Wyścig był wymagający, ale dzięki świetnemu startowi, dobrej strategii, dobrze przeprowadzonym pit stopom i świetnej jeździe Nico zdołaliśmy osiągnąć lepszy wynik, niż nasi najbliżsi rywale. To wspaniała nagroda, niemal ulga po trudnych kwalifikacjach. Szkoda Carlosa, który prawdopodobnie miał właściwą strategię i miał szansę na zyskanie pozycji. To jasne, że był dużo bardziej konkurencyjny, niż bolid, który wyprzedzał. Ostatecznie był to incydent wyścigowy. Z dobrą ilością punktów możemy skupić się na wyścigach, w których mamy nadzieję być bardziej konkurencyjnymi. Rezultaty nie powinny jednak powstrzymywać nas przed poprawianiem tempa w soboty, by zwiększyć swoje szanse w niedziele."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu