Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Skomentuj

Wypowiedzi po GP Wielkiej Brytanii

Udostępnij na Facebook
31.07.2020 23:00, autor: , wyświetleń: 197

Force India: Esteban Ocon P7, Sergio Perez P10.

Esteban Ocon:
Jestem bardzo zadowolony z tego rezultatu. Zdobycie siódmego miejsca po tak wymagającym wyścigu to bardzo dobre uczucie. Samochód bezpieczeństwa nie ułatwiał nam zadania, bo opony podczas restartów były zimne i trudno było utrzymać za sobą Fernando [Alonso] i Kevina [Magnussena]. Czułem się wykończony psychicznie, bo ostro walczyłem do końca. To ważne, że po Austrii zdobyliśmy kolejne punkty. Bold jest coraz lepszy, i ścigamy się na dobrym poziomie, więc muszę podziękować całemu zespołowi za ciężką pracę. Naciskamy, a rezultaty wkrótce się pojawią."

Sergio Perez:
,,Nie mogę być całkiem zadowolony. Incydent na stracie ustawił cały wyścig: straciłem tył próbując ominąć bałagan przed sobą, obróciło mnie i nagle znalazłem się na tyle stawki. Po tym nasz wyścig był dosyć mocny. Mieliśmy dobre tempo i ominąłem sporo bolidów. Staraliśmy się jak najlepiej wykorzystać wyjazd samochodu bezpieczeństwa i wróciliśmy do strefy punktowej. Na dwa okrążenia przed końcem Gasly wypchnął mnie z toru. Zostawiłem mu miejsce, ale to nie wystarczyło; mieliśmy kontakt i straciłem miejsce. Wierzę, że to nie był ruch fair. Jestem zadowolony, że FIA zajęła się tą sprawą i ukarała Gasly'ego, dzięki czemu odzyskałem swój punkt. Teraz moim celem jest odpoczynek po trzech tygodniach ścigania. Przeanalizujemy te wyścigi i wrócimy silniejsi w Niemczech."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu