Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wypowiedzi po GP Wielkiej Brytanii

Udostępnij na Facebook
11.07.2018 14:25, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 2125

Sauber: Marcus Ericsson DNF, Charles Leclerc DNF

Wyścig do zapomnienia dla całego zespołu.
 Charles Leclerc jechał w punktach, ale został wypuszczony ze swojego stanowiska  z podejrzeniem niedokręconego koła i musiał zatrzymać się jeszcze przed opuszczeniem pit-lane.

            Wykorzystał to Marcus Ericsson, który wyglądał, jakby mógł ukraść punkt lub dwa. Niestety w pierwszym zakręcie jego DRS pozostał otwarty i kierowca stracił panowanie nad autem, uderzając w bariery. To było bardzo silne uderzenie, ale szwed na szczęście nie odniósł obrażeń.

 

 

  Marcus Ericsson [DNF]:
"To rozczarowujące, że dzisiaj nie ukończyłem wyścigu. Wszystko szło bardzo dobrze - wykonywaliśmy nasz plan strategiczny i mieliśmy dobry pierwszy stint. Potem drugi przejazd również rozpoczął się dobrze i czekaliśmy, aby wykorzystać przewagę opon w końcowej części wyścigu".
"Niestety w pierwszym zakręcie DRS pozostał otwarty i straciłem panowanie nad samochodem. Pozytywne jest to, że zrobiliśmy dalsze postępy i nie mogę się doczekać walki na następnym Grand Prix za dwa tygodnie".

 

 

  Charles Leclerc [DNF]:
"Szkoda, że ​​musiałem wycofać się dzisiaj z wyścigu. Start był ekscytujący i udało mi się zdobyć kilka pozycji podczas pierwszych okrążeń. Samochód spisywał się dobrze, nasze tempo było konkurencyjne, a sprawy przebiegały sprawnie. Niestety podczas postoju był problem z dokręceniem koła i musieliśmy się wycofać z wyścigu zaraz po tym jak ruszyłem".

"W każdym razie, błędy mogą się zdarzyć każdemu, a zespół wykonywał świetną robotę z pit-stopami w poprzednich wyścigach. Podejdziemy do następnego weekendu wyścigowego czując się pozytywnie widząc postępy, które robimy".

 

 

Frederic Vasseur [Szef zespołu]:
"To był dla nas trudny wyścig. Mieliśmy dobry start, a obaj kierowcy osiągnęli dobre wyniki. Wszystko szło dobrze - Charles awansował na P7, a Marcus stale go doganiał. Niestety, sprawy potoczyły się w złym kierunku po pit-stopie Charlesa. Był problem z kołem i musiał natychmiast wycofać się z wyścigu. Potem Marcus również stracił swój samochód".

"To dla nas trudny wynik, ale musimy pozostać pozytywni. Pomimo ostatecznego wyniku dzisiaj, zrobiliśmy kolejny krok naprzód od ostatniego weekendu Grand Prix i jesteśmy w odpowiedniej formie, aby wrócić silniejsi na następny wyścig w Hockenheim".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu