Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Force India potwierdza skład kierowców na testy na Węgrzech

Udostępnij na Facebook
11.07.2018 17:18, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 2152

Zespół Force India potwierdził, iż tak jak większość zespołów wystawi eksperymentalny skład kierowców na ostatnie testy w tym sezonie F1, które odbędą się na Hungaroring po Grand Prix Węgier. 

Pierwszego dnia testów, 31 lipca za kierownicą ma zasiąść Nicholas Lafiti, natomiast drugiego dnia Nikita Mazepin. Lafiti weźmie również udział w FP1 podczas Grand Prix Niemiec na torze Hockenheim. Będzie to jego drugi występ w karierze podczas sesji treningowej F1, pierwszy zaliczył podczas domowego Grand Prix Kanady. 23-latek poprowadzi VJM11 Estebana Ocona by zdobyć więcej doświadczenia w pracy z zespołem.

Lafiti nie odczuje jednak presji związanej z występami w dwóch kategoriach wyścigowych jednego weekendu, gdyż Formuła 2 omija Grand Prix Niemiec by tydzień później zawitać do Węgier.

Za to Mazepin na tydzień przed testem na Węgrzech zaliczy weekend wyścigowy w Formule 3 ze swoim teamem ART Grand Prix. Rosjanin wygrał pierwszy wyścig w sezonie, a w następnym zaliczył podium i jest teraz na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu