Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Szkopek i Pazera wracają do Poznania po kolejne trofea

Udostępnij na Facebook
11.07.2018 17:19, autor: Info Prasowe, wyświetleń: 2047

Motocykliści zespołu Pazera Racing w najbliższy weekend wystartują w trzeciej rundzie mistrzostw Polski na torze w Poznaniu. Po dwóch wcześniejszych zwycięstwach, broniący tytułu w klasie Superbike Paweł Szkopek liczy na następne wygrane. Patryk Pazera celuje w kolejne trofea w klasie Superstock 600, a Radek Brandebura chce stanąć na podium Pucharu Polski Rookie 1000.

Wracamy do Poznania by walczyć o zwycięstwo i zrobić kolejny krok w kierunku rekordowego, dwunastego tytułu mistrza Polski – mówi Paweł Szkopek. - Zadanie nie będzie łatwe, bo konkurencja jak zwykle jest szybka, ale dysponuję świetnym pakietem; bardzo dobrym zespołem, idealnie przygotowaną Yamahą R1 i rewelacyjnymi oponami Dunlop, dlatego zrobię wszystko, aby w obu wyścigach stanąć na najwyższym stopniu podium.”

Podczas ostatniej rundy na Węgrzech nieco spowolniły mnie problemy z systemem zmiany biegów, ale zostały już wyeliminowane - dodaje 20-letni Patryk Pazera, który na podium kończył trzy z dotychczasowych czterech wyścigów klasy Superstock 600. - Na torze w Poznaniu czuję się lepiej niż na Pannonia Ringu, dlatego chcemy znów walczyć o czołowe pozycje i stanąć na pudle.”

Cieszę się, że wracamy do Poznania - podkreśla łodzianin Radek Brandebura, który startuje Yamahą R1 w Pucharze Polski klasy Rookie 1000. - Jak zwykle chcę walczyć o podium, ale jednocześnie zacieram też ręce, bo to może być deszczowy weekend, a ja lubię jazdę w takich warunkach.”

Motocyklistów mistrzostw Polski czekają w Poznaniu po dwa wyścigi. Pierwsze odbędą się w sobotę, a drugie w niedzielę. Kolejna runda WMMP odbędzie się w połowie sierpnia, także w Poznaniu.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu