Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wypowiedzi po GP Wielkiej Brytanii

Udostępnij na Facebook
11.07.2018 17:50, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 2446

Williams: Lance Stroll P13, Siergiej Sirotkin P14

Lance Stroll:
,,Myślę, że miałem trochę pecha i wyścig powinien był ułożyć się dużo lepiej. Zmieniłem opony na 31. okrążeniu, na jedno okrążenie przed wyjazdem samochodu bezpieczeństwa. Wcześniej zaliczyłem udany stint, więc gdybym zjechał na pit stop później, prawdopodobnie zyskałbym trochę czasu. Być może dzięki temu udałoby się skończyć wyścig w punktach. Takie jest szczęście w motosporcie, chybił - trafił. W końcówce widziałem kilka bolidów w niedużej odległości od siebie, co było pozytywne."

Siergiej Sirotkin:
,,To był bardzo nieprzyjemny wyścig. Pierwsza połowa nie była najgorsza. Myślę, że rozsądnie zarządzaliśmy oponami. Wciąż brakowało nam sporo tempa, ale przynajmniej mieliśmy wszystko pod kontrolą. Później wykonaliśmy stosunkowo późny pit stop mając nadzieję, że zaliczymy udany drugi stint, ale musieliśmy się zmierzyć z kilkoma niebieskimi flagami, a sytuacja z ogumieniem skomplikowała się z powodu wyjazdu samochodu bezpieczeństwa. Później zostałem na torze z twardszymi oponami, podczas gdy wszystkie samochody wokół były wyposażone w miększe. Ciężko było dla mnie jako kierowcy ścigać się tak do mety. Koniec końców, jesteśmy rozczarowani."

Paddy Lowe:
,,Przyjazd na GP Wielkiej Brytanii i start obydwu bolidów z alei serwisowej to nie była wymarzona sytuacja. To było nowe doświadczenie, ale obydwa auta zdołały czysto wyjechać na tor i włączyć się do wyścigu, który przebiegł dokładnie według naszych zamierzeń strategicznych - Siergiej na krótszym stincie na oponach miękkich, a Lance na dłuższym na oponach pośrednich. Przeszkodził nam dwukrotny wyjazd samochodu bezpieczeństwa, ale zdecydowaliśmy się pozostać przy planie, by nasi kierowcy z różnymi strategiami mogli się ze sobą ścigać. Podczas drugiej neutralizacji pytaliśmy Siergieja, czy chce zmienić opony, bo skarżył się na wibracje. On zdecydował się jednak na pozostanie na torze i walkę z Lance'm, chociaż ostatecznie stracił pozycję podczas restartu. Zespół wykonał dobrą robotę i udało się dowieźć obydwa bolidy do mety, ale, powtórzę po raz kolejny, nie na takich miejscach, na jakich byśmy chcieli."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu