Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wypowiedzi po GP Wielkiej Brytanii

Udostępnij na Facebook
11.07.2018 18:19, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 2381

Haas: Kevin Magnussen P9, Romain Grosjean DNF

Kevin Magnussen:
,,Zdobyliśmy dwa punkty i tylko to się liczy. To najlepszy wynik, o jaki mogliśmy się dzisiaj starać. Mogłoby być lepiej i powinno być lepiej, ale jest, jak jest. Mimo wszystko zdobyliśmy punkty."

Romain Grosjean:
,,Na początku wyścigu, po tej sytuacji z Kevinem sądziłem, że obydwaj popełniliśmy błąd. To nie powinno było się stać, więc musimy pracować by mieć pewność, że podobne zdarzenia nie będą miały miejsca. To wszystko kosztowało nas wiele pozycji. Później była ta sytuacja z Carlosem [Sainzem]...szczerze mówiąc, nie widziałem jeszcze powtórki. To było tak, jakby on bardzo mocno zahamował i nie dał mi wystarczająco miejsca po wewnętrznej. Próbowałem uniknąć kontaktu, ale nie było wystarczająco przestrzeni, by uciec. Szkoda."

Gunther Steiner:
,,Powinniśmy wyjechać stąd szczęśliwsi i z większym dorobkiem punktowym. Myślę, że sporo ich straciliśmy. Musimy zbadać, co stało się w pierwszym zakręcie i jak tego uniknąć w kolejnych startach. To nieakceptowalne, bo tracimy mnóstwo punktów mając przecież dobry samochód. Myślę, że musimy po prostu usiąść i przyjrzeć się, co możemy zrobić. Ostatecznie nie wracamy do domu z pustymi rękami. Mamy dwa punkty. Trzy finisze w punktach pod rząd są dobre, ale nie powiedziałbym, że jestem zachwycony. Powinno być ich o wiele więcej."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu