Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel: F1 nie definiuje mnie jako człowieka

Udostępnij na Facebook
16.07.2018 08:54, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1636

Choć królowa sportów motorowych to olbrzymia część życia Sebastiana Vettela, sam zainteresowany twierdzi, że nie jest najważniejsza.

 „Formuła 1 nie definiuje mnie jako osoby” – twierdzi Sebastian Vettel, kierowca Ferrari. Niemiecki zawodnik zdecydował się na chronienie życia prywatnego swojej rodziny (ma żonę i dwoje dzieci). Rzadko kiedy można zobaczyć całą rodzinę Vettel na wyścigu GP.

„Oczywiście, F1 to duża część mojego życia, ale nie najważniejsza. Są ze sobą powiązane, ale F1 nie definiuje tego, kim jestem" - kontynuuje Seb.

„Nie czuję się szczególnie ze względu na pracę jaką wykonuję. Robię też wiele innych rzeczy. Nie definiuje mnie to jako osoby. Nie chodzi o to kim jestem, a co robię.”

„Cieszę się, że robię rzeczy, które ludzie uważają za nudne, ale dla mnie takie nie są. Będąc w domu koszę trawnik. Gotuję – nie za dobrze, ale od czasu do czasu gotuję. Pomagam dzieciom przygotować się do szkoły, jeżdżę na zakupy, jeżdżę metrem albo autobusem. Jest normalnie.”

„Jestem sportowcem, nie jestem celebrytą. Więc gdy gdzieś się wybieram i ktoś mnie rozpoznaje, to myślę, ok, interesuje się sportem, a nie tym co mam na sobie, jakie buty czy fryzurę.”


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu