Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Niemiec: Dublet Sauberów na czele w trzecim treningu

Udostępnij na Facebook
21.07.2018 13:00, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 1627

Charles Leclerc uzyskał najlepszy czas podczas deszczowego trzeciego treningu przed niedzielną Grand Prix Niemiec. 

Trzecia sesja treningowa rozpoczęła się równo o godzinie 12 czasu polskiego. Wbrew wcześniejszym prognozom pogody, trzeci trening rozpoczął się w deszczowych warunkach.

Pierwszym kierowcą, który pojawił się na torze podczas trzeciego treningu był kierowca zespołu Sauber, Szwed Marcus Ericsson. Z kolei Niemiec, Nico Hulkenberg był pierwszym kierowcą, który podczas trzeciej sesji treningowej uzyskał mierzony czas okrążenia.

Po 15 minutach trwania sesji jako jedyny mierzony czas okrążenia odnotował Nico Hulkenberg. Z kolei większość kierowców na torze pojawiła się tylko na okrążeniu instalacyjnym. Przez ten czas na torze nie pojawili się kierowcy Mercedesa, Ferrari i Force India. Jednym z kierowców, który pojawił się na torze był Carlos Sainz, który zaliczył spina w sekcji stadionowej toru.

Przez więszkość sesji na torze był spokój, dopiero pod koniec treningu kierowcy pojawili się na torze i tym samym najlepszy czas podczas trzeciego treningu uzyskał Charles Leclerc, drugi czas należał do Marcusa Ericssona, na trzeciem miejscu uplasował się Siergiej Sirotkin. Czwarty czas uzyskał Sebastian Vettel, a czołową piątkę zamknął Pierre Gasly. 

Tak przedstawia się pełna lista wyników trzeciego treningu: 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu