Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Perez: Mam kilka opcji na przyszły rok

Udostępnij na Facebook
09.08.2018 08:38, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 2076

Sergio Perez zdradził, że na przyszłoroczny sezon ma więcej niż jedną opcję. Dla przypomnienia, kilka dni temu Force India wykupione zostało przez konsorcjum pod przewodnictwem Lawrence'a Strolla.

Obecny kontrakt Sergio Pereza z zespołem wygasa wraz z końcem tego roku. Nie wiadomo też, jaka przyszłość czeka Estebana Ocona. Kwestią czasu jest potwierdzenie przejścia Lance'a Strolla do (jeszcze) Force India ze względu na ruch ojca.

"Mam to szczęście, że mam kilka opcji" - powiedział Perez. "Oczywiście, każdy z nas chciałby jeździć w najlepszych ekipach, Ferrari albo Mercedesie, ale jest to mało prawdopodobne, że będę miał taką okazję w przyszłym roku, więc będę musiał przyjrzeć się, jaka będzie najlepsza dla mnie opcja na przyszłość, w której będę mógł pokazać swoje najlepsze talenty."

"Chcę zobaczyć, co stanie się w nadchodzących tygodniach, miesiącach. Nie spieszę się, bo wiem, że jestem na dobrej pozycji. Wiem jednak, że im szybciej tym lepiej. Jest kwestia tego, jak długo możesz czekać z podjęciem decyzji. Podczas wakacyjnej przerwy będę miał czas na przemyślenia i będę mógł podjąć jasną decyzję."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu