Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2019-07-28
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bartosz Paziewski głodny zwycięstwa po wakacyjnej przerwie

Udostępnij na Facebook
09.08.2018 21:15, autor: Info Prasowe, wyświetleń: 1564

Wakacyjna przerwa serii Audi Sport Seyfarth R8 LMS Cup dobiegła końca. W weekend 11-12 sierpnia Bartosz Paziewski stawi się na nowym dla siebie torze Brands Hatch, aby zdobyć kolejne cenne punkty do klasyfkacji generalnej.

Seria Audi Sport Seyfarth R8 LMS Cup po raz pierwszy w historii opuści kontynentalną Europę i uda się na Wyspy Brytyjskie. Czwarta eliminacja markowego pucharu odbędzie się na brytyjskim torze Brands Hatch, tradycyjnie towarzysząc spektakularnym wyścigom DTM. Długość głównej nitki wynosi 3,9 kilomentra. Obiekt został wybudowany w latach czterdziestych ubiegłego stuleciai zlokalizowany jest w hrabstwie Kent, około 35 kilometrów od Londynu. W przeszłości na torze odbywały się wyścigi Formuły 1, a dziś przede wszystkim rywalizują na nim samochody turystyczne i single-seatery. Zawodnicy pucharu Audi R8 wracają do ścigania po blisko dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej. To był czas zarówno na odpoczynek jak i podnoszenie swoich umiejętności. Po tak długiej rozłące z rywalizacją na torze, Bartosz Paziewski jest głodny adrenaliny, wyścigów i zwycięstw. Bartosz Paziewski: „Ostatni raz w samochodzie wyścigowym siedziałem na początku czerwca podczas eliminacji na torze Hungaroring. Wakacyjną przerwę przeznaczyłem na odpoczynek od wszystkiego co związane z motorsportem: treningów, jazdy autem, symulatora. Miałem bardzo intensywną wiosnę wraz z egzaminami do nowej szkoły, dlatego czerwiec i lipiec wykorzystałem na relaks. Nie ukrywam, że mocno stęskniłem się jednak za rywalizacją za kółkiem i już nie mogę doczekać się wyścigów na Brands Hatch. To zupełnie nowy dla mnie obiekt i sam jestem ciekaw jak na nim wypadnę. Jestem głodny wygranej i dam z siebie wszystko, aby stanąć na najwyższym stopniu podium.” Czwarta runda Audi Sport Seyfarth R8 LMS Cup rozpocznie się w sobotę 11 sierpnia. Na godz.
11:15 zaplanowane są łączone dwie sesje treningowe. Następnie już o 16:15 odbędą się kwalifkacje. Jeszcze tego samego dnia stawka kierowców wystartuje w pierwszym wyścigu. Planowany start wyścigu o godz. 18:15. W niedzielę zawodnicy będą mieli mniej pracy do wykonania: o godz. 11:35 drugie kwalifkacje, a o 16:25 wyścig nr 2. Po trzech eliminacjach Audi Sport Seyfarth R8 LMS Cup, Bartosz Paziewski zajmuje 3. miejsce w klasyfkacji generalnej pucharu. W swoim dorobku ma 88 punktów – tylko dwa mniej od lidera Krisa Heidorna i drugiego Guido Heinricha. W klasie Rookie Bartosz nie ma sobie równych i
prowadzi w stawce.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu