Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner: Ricciardo chce odejść, bo nie chce być numerem dwa

Udostępnij na Facebook
10.08.2018 12:41, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 2431

Szef Red Bulla przyznał, że Daniel Ricciardo zdecydował się opuścić zespół, aby nie musiał odgrywać roli wspomagającej Maxa Verstappena.

Ricciardo dołączy do teamu Renault, będzie się ścigał u boku Nico Hulkenberga.

Christian Horner w jednym z najnowszych wywiadów pokusił się o stwierdzenie, że podejrzewa, że to Max Verstappen był ważnym czynnikiem w odejściu australijskiego zawodnika z teamu.

"Daniel powiedział, że po długim locie do Ameryki zdecydował, że chce zmiany. Jeśli spojrzeć na racjonalne powody, trudno to zrozumieć. Daniel miał swoje powody. Myślę, że wraca do stwierdzenia, że chce nowego wyzwania. Ale czuję też, że widzi Maxa rosnącego i rosnącego pod względem szybkości i siły, a on nie chce odgrywać roli wsparcia. Myślę, że po prostu chciał, by to lepiej zabrzmiało."

"Nie chodzi o traktowanie każdego inaczej. Mają absolutnie równy status, jak zawsze. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że była to prawdopodobnie duża część decyzji Daniela. Konkurencja między nim a Maxem jest intensywna. Myślę, że Daniel zdecydował, że czas jest odpowiedni dla niego, aby spróbować czegoś innego."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu