Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2018-08-26
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Grosjean: Awans do Ferrari nigdy nie był żadnym argumentem

Udostępnij na Facebook
19.08.2018 12:21, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 303

Bliskie powiązania Haasa z Ferrari były głównym elementem przyciągającym Grosjeana do projektu? Pojawiły się sugestie, że współpraca obu ekip otworzy Romainowi możliwość dołączenia kiedyś do Scuderii.

Romain Grosjean zapytany ostatnio o to, czy pojawienie się Charlesa Leclerca pokrzyżowało mu plany dołączenia do Ferrari, powiedział: "Nadal chcę zostać mistrzem świata. Jedyną rzeczą, o której nikt nie wie nic jest rok 2021 i mam nadzieję, że będzie więcej szans na wygrywanie wyścigów u większej ilości zespołów."

"Zobaczymy, jak wyglądać będzie przyszłość. Bardzo się cieszę, że jestem tego częścią. Haas jest jednym z najlepszych zespołów w środku stawki, dlatego wszyscy chcą do nas dołączyć - robimy niesamowite rzeczy. Zaznaczam, że nie dołączyłem do tego zespołu by później jeździć dla Ferrari. Nie kryję się z tym, że kiedyś bym chciał dla nich jeździć, ale to nie było tak, że teraz dołączyłem do Haasa, aby później awansować do Ferrari."

"Kto wie, co przyniesie przyszłość. Na razie lubię to co robię tutaj, ponieważ uważam, że mamy więcej możliwości."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu