Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wściekły Verstappen: Nie zgadzam się z tą karą!

Udostępnij na Facebook
02.09.2018 19:39, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 2009

Max Verstappen dostał karę 5 sekund za kolizję z Valtterim Bottasem, tym samym stracił miejsce na podium.

Kierowcy walczyli o najniższy stopień podium. Niestety doszło do kontaktu w wyniku którego Valtteri Bottas musiał ratować się wyjazdem poza tor. Na Maxa Verstappena została nałożona kara 5 sekund.

"Zostawiłem mu [Bottasowi] wystarczająco dużo miejsca po lewej stronie. Zahaczył o moje koło i musiał pojechać prosto. Dlatego nie zgadzam się z tą karą. Szkoda. Patrząc jednak na pozytywy bolid działał naprawdę dobrze" - tłumaczył się Max po wyścigu.


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
18334KWT [komentarzy: 1493] / 2018-09-02 21:16:12
Głupie tłumaczenie.
Maxowi za bardzo puszczają lejce, gdy jest taka sytuacja. Styki w głowie płoną i robi naprawdę debilne rzeczy, które nie przystają przyszłemu wielokrotnemu mistrzowi.

Zachował się jak debiutant - nawet gorzej, bo nie potrafi dostrzec własnego błędu.

cytuj
~gość / 2018-09-02 19:57:03
konsekwecja takiego hamskiego jezdżenia spychając przy 300 km/h przeciwnika z toru na trawę,leży w początkach jego bytu w f1 i to że nikt wtedy nie nakładał na niego większych kar.to co dzisiaj zrobił,powinno być dyskwalifikacją z zawodów w następnym wyścigu.gorsze jest to że po obejrzeniu powtórki,nie rozumie co zrobił,ale jak widać ktoś w końcu się za małolata wziął... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu