Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hakkinen: Vettel popełnia zbyt wiele błędów

Udostępnij na Facebook
08.09.2018 11:41, autor: Magdalena Sołśnia, wyświetleń: 1761

Mika Hakkinen uważa, że Lewis Hamilton ma duże szanse na wygranie rywalizacji z Sebastianem Vettelem pomimo faktu, że jego bolid w tym roku jest słabszy.

Były kierowca F1 zwraca uwagę na fakt, że Lewis Hamilton ma 30 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej nad Sebastianem Vettelem, ponieważ Niemiec popełnia za dużo błędów na torze.

- Nikt nie może powiedzieć, że Hamilton ma taką przewagę dlatego, że Mercedes ma dużą przewagę nad innymi- wyznał.

Hakkinen uważa, że Hamilton dużo zyskuje na bardzo dobrej pracy zespołowej z Bottasem. Natomiast w Ferrari kierowcy nadal ze sobą rywalizują i Raikkonen nie pomaga Vettelowi podczas wyścigów.

- Lewis popisuje się świetnymi umiejętnościami wyścigowymi i nie popełnia błędów podobnych do takich jakie robi Sebastian Vettel, szczególnie na początku wyścigu. Jednak Hamilton czerpie duże korzyści z fantastycznej współpracy zespołowej z Valtterim Bottasem- skomentował Fin.

-  Od momentu gdy zgasły światła na starcie było wiadomo, że obydwaj kierowcy Ferrari się ścigają, a w Mercedesie pracują razem. Błędem przywódców i strategów Ferrari było nie przegadanie w sobotę wieczorem z Kimim i Sebastianem planu na niedzielny wyścig. Aby pokonać Lewisa, Ferrari musi co tydzień wykonywać perfekcyjną pracę i mieć nadzieję, że Mercedes będzie miał problemy- zakończył.


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~R129 / 2018-09-10 15:36:26
~gość: Częściej jest to pech

no no! haha cytuj
~gość / 2018-09-09 08:36:48
Częściej jest to pech cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu