Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brown nie liczy na cuda w 2018 roku

Udostępnij na Facebook
12.09.2018 09:43, autor: Mikołaj Śmiłowski, wyświetleń: 1247

Mimo że McLaren nadal rozwija swój tegoroczny bolid, Zak Brown nie liczy na żaden cudowny rezultat do końca tego sezonu.

Aktualnie McLaren jest na szóstej pozycji w klasyfikacji konstruktorów, jednak nie był w stanie zdobyć nawet jednego punkta w ciągu ostatnich dwóch wyścigów, a zdobył ich tylko 16 od Grand Prix Europy dziesięć wyścigów temu.

Fernando Alonso był kierowcą, który przewodził szarży McLarena w tym sezonie. Stoffel Vandoorne nie zdobył punkta od Grand Prix Azerbejdżanu, które odbyło się w kwietniu. Ponadto odpadł w pierwszej rundzie siedmiu ostatnich sesji kwalifikacyjnych.

Słabe wyniki zespołu zmusiły szefostwo to kilku zmian, w tym zwolnienie Dyrektora Wyścigowego Erica Boulliera oraz nowy zestaw kierowców na sezon 2019.

„Myślę że inne zespoły szybciej rozwijały swój bolid niż my” powiedział CEO McLarena Zak Brown. Można nawet powiedzieć, że się cofnęliśmy w rozwoju. Prawdą jest, że inne zespołu bardzo szybko się rozwinęły, a rzeczywistość Formuły 1 jest taka, że kiedy nie idziesz naprzód to się cofasz.”

„Wiedzieliśmy, że takie tory jak Spa czy Monza będą ukazywały wszystkie wady naszego bolidu i to się sprawdziło. Nie przestajemy rozwijać naszego bolidu, ponieważ chcemy odkryć co jest naszym problemem, a następnie go rozwiązać, co pomoże nam przy budowie bolidu na przyszły rok.”

„Tegoroczny bolid jest naprawdę słaby, nie reaguje na zmiany w nim wprowadzane, co ukazuje jego słabość. Spodziewam się wiec niestety podobnych rezultatów naszych starań jak dotychczas, może troszkę lepszych w kwestii zachowania na torze. Nie liczyłbym na żadne cuda.”


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-09-13 22:38:36
Nie zdobył PUNKTA??? Piękna nasza polska język.... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu