Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: Jestem przekonany, że Lauda wróci

Udostępnij na Facebook
13.09.2018 08:18, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1098

Szef Mercedesa wierzy w to, że prędzej czy później Niki Lauda wróci na paddock F1. Według najnowszych informacji, w tym roku będzie to raczej niemożliwe.

"Niki jest oczywiście osłabiony fizycznie, ale poza tym nie ma żadnej różnicy" - powiedział Toto Wolff w wywiadzie dla magazynu Kronen Zeitung.

"Nie stracił nic ze swojego suchego humoru. Ma mnóstwo siły, to fenomenalny wojownik. Jestem przekonany, że Niki wróci na paddock" - dodał.

Lauda nadal przebywa w szpitalu w Wiedniu, z informacjami na temat F1 jest jednak na bieżąco.

"Chce wiedzieć wszystko o zespole i kierowcach, poprosił mnie, bym go bombardował e-mailami pod koniec każdej sesji i po wyścigach" - powiedział Wolff. "Lekarze nie mogą jeszcze odpowiedzieć na pytanie o powrót, ale Niki jest w dobrych rękach."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu