Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Samochód jest bardzo, bardzo zły - Vandoorne

Udostępnij na Facebook
13.09.2018 09:01, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1471

Szef McLarena podziela krytyczne opinie belga odnośnie tegorocznej konstrukcji samochodu.
 

Stoffel Vandoorne poprzysiągł "dać z siebie wszystko" w pozostałych wyścigach nawet po tym, jak McLaren potwierdził, że belg nie będzie ich kierowcą w przyszłym roku.

Stoffel był niegdyś wysoko cenionym protegowanym brytyjskiej drużyny, ale zostanie zastąpiony przez nowego debiutanta ze szkółki McLarena - Lando Norrisa.

"Chociaż bardzo zależy mi na przyszłości, ponieważ nie będę ścigał się w przyszłym sezonie dla McLarena , i na tym się teraz głównie skupiamy, jestem również w 100% zmotywowany by dać z siebie wszystko w pozostałych wyścigach w tym sezonie" - powiedział Vandoorne.

"Zarówno ja, jak i zespół ciężko pracujemy, aby uzyskać jak najlepsze wyniki przy tym, co mamy".

Zwykle Vandoorne nie jest tak kontrowersyjną postacią, ale ostatnio dość sporo narzekał i krytykował samochód McLarena, a zwłaszcza na jego słabą niezawodność.


W tym sezonie McLarenowi dobitnie nie wyszedł projekt i nawet szef zespołu - Zak Brown - przyznaje, że auto nie jest tak dobre, jak zakładano.

"Ciągle naciskamy, ale niestety zbudowaliśmy bardzo kiepski samochód, który nie reaguje na zmiany" - cytuje go El Mundo Deportivo.

"Inne zespoły rozwinęły się lepiej niż my i wydaje się, że się cofnęliśmy - ale nie poddamy się. Identyfikujemy problemy, które mamy i spróbujemy je rozwiązać jeszcze w tym sezonie".

"Rok 2019 będzie okresem przejściowym, ale prawdopodobnie nie będziemy mieli pełnej zdolności technicznej, dopóki nie wprowadzimy samochodu zgodnego z regulaminem na 2020 rok" - dodał Brown.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu