Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Stroll unika komentowania tematu Force India

Udostępnij na Facebook
14.09.2018 15:44, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1150

Lance Stroll nie chce rozmawiać na temat swojej przyszłości.

Krążą plotki, że Lance Stroll zastąpi Estebana Ocona w Force India po weekendzie Grand Prix w Singapurze. Zespół z Silverstone został kupiony przez ojca Lance'a, Lawrence'a.

"Wciąż jestem związany z Williamsem i ścigam się w jednym wyścigu na raz. Zakładam kask i wyjeżdżam na tor. I tyle" - powiedział Lance w wywiadzie dla La Presse.

Wielu ubolewa, że z F1 może pożegnać się Esteban Ocon i zgodnie twierdzi, że utalentowany Francuz może zasługiwać na miejsce bardziej niż finansowany przez ojca Lance.

"To mi nie przeszkadza" - powiedział Lance. "Formuła 1 to biznes, jest tu kilkanaście różnych zespołów. Ma management i ludzi wokół siebie jak każdy inny kierowca. Ale fakt, to utalentowany kierowca i byłoby przykro, gdyby go tu zabrakło."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu