Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Azerbejdżanu 2019-04-28

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Leclerc: Kierowca numer dwa w Ferrari? Nie, nie, nie, nie

Udostępnij na Facebook
14.09.2018 16:01, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1186

Charles Leclerc stwierdził, że nie będzie kierowcą numer dwa w Ferrari.

Charles Leclerc zapytany w Singapurze o to, czy jego nowa umowa z Ferrari zawiera klauzulę wyjaśniającą jego status podporządkowanego zawodnika, powiedział: "Nie, nie, nie, nie, nie. Rozpoczynamy sezon na równo."

Vettel i przechodzący do Saubera Kimi Raikkonen są przyjaciółmi. Leclerc przyznaje, że prawie nie zna Sebastiana Vettela.

"Nie znam go za dobrze, ale zawsze jest dla mnie miły. Jeśli zrobiłem coś dobrze w symulatorze, to zawsze wysyłał mi wiadomości. Myślę, że będzie mi się z nim dobrze współpracowało."

"Nie idę jednak do Ferrari by się uczyć. Ferrari jest wystarczająco dobre w tym roku i jeśli tak będzie również w przyszłym, to tytuł musi być celem, nawet jeśli jest to duże wyzwanie."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu