Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Belgii 2019-09-01
f1 - GP Belgii
Deszcz

19°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Budkowski: Renault nie jest gotowe do walki o tytuły

Udostępnij na Facebook
21.09.2018 10:09, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 2347

Francuska ekipa skupia się na obecnym rozwoju, który ma przynieść korzyści w nieco dalszej przyszłości.

Renault w klasyfikacji generalnej zajmuje miejsce tuż za wielką trójką, przewodząc środkowi stawki. Zespół nadal znajduje się w fazie rozbudowy, a jego szefostwo stanowczo odrzuca możliwości dołączenia do walki w ścisłej czołówce w najbliższych latach. Swoją opinię wyraził również Marcin Budkowski, który od kontrowersyjnego przejścia z FIA do Renault jest zaangażowany w proces restrukturyzacji.

,,Znajdujemy się 1,5 sekundy za najlepszymi. Byłoby czymś szalonym twierdzić, że możemy zlikwidować ten deficyt biorąc pod uwagę organizacje takie, jak Mercedes czy Ferrari" - powiedział polski inżynier w rozmowie z Auto Hebdo.

,,Renault wciąż się rozwija. Pod względem liczby pracowników pod koniec roku będziemy mogli odnotować wzrost o 50% w stosunku do stanu z grudnia 2015, gdy przejmowany był Lotus. Będziemy mieć blisko 700 osób, ale to nie oznacza, że efekty ich pracy będą widoczne już od stycznia".

,,Gdy pojawiają się nowi ludzie, potrzebny jest czas na adaptację. Gdy są młodzi, trzeba ich szkolić. Przyjęliśmy wiele młodych talentów. Teraz widzimy rezultaty rekrutacji przeprowadzonej w 2016 oraz w 2017 roku".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu