Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Dziwię się, że Ferrari używa tak mało team orders

Udostępnij na Facebook
05.10.2018 15:15, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1637

Kierowca Mercedesa dziwi się, że Ferrari nie ugrało więcej w tym roku dzięki poleceniom zespołowym.

"Formuła 1 to sport zespołowy" - powiedział Lewis Hamilton broniąc tym samym ostatniego zachowania Mercedesa. Dla przypomnienia, w Rosji ekipa ustawiła na mecie swoich zawodników. "Pamiętam jak wiele lat temu Rubens Barichello musiał przepuścić Michaela Schumachera. Nie pamiętam, co o nim myślałem, ale chyba było mi go żal" - kontynuuje Lewis.

"Ale jako kierowca doskonale wiem jak to jest walczyć o tytuł. Owszem, fajnie by było, gdyby Rubens wygrał wyścig, ale koniec końców nie miał szans na tytuł."

"W przeciwieństwie do innych sportów, F1 to dwa mistrzostwa i to nieuchronnie prowadzi do konfliktów. Zespół chce wygrać mistrzostwa, ale jednocześnie nie chce promować żadnego ze swoich kierowców. To niemożliwe."

W przeszłości Ferrari częściej stosowało polecenia zespołowe. W ostatnim czasie jest ich znacznie mniej, co dziwi Hamiltona.

"Raikkonen i Vettel współpracowali w kluczowych momentach, ale w takich jak na Monzie tego nie zrobili. Czy jestem zaskoczony. Tak, robili to w przeszłości, więc nie wiem, dlaczego tam nie współpracowali."


Wasze komentarze (4) Dodaj komentarz
~gość / 2018-10-07 09:14:36
~gość: [...] Hamilton wypowiada się w imieniu Mercedesa więc chyba i w imieniu szefa zespołu. To proste. Czytaj ze zrozumieniem

Hamilton wyraza swoja opinie. "To proste. Czytaj ze zrozumieniem." cytuj
~gość / 2018-10-07 00:08:02
~gość: [...] Co ma wspolnego wypowiedz hamiltona z decyzja szefa zespolu?

Hamilton wypowiada się w imieniu Mercedesa więc chyba i w imieniu szefa zespołu. To proste. Czytaj ze zrozumieniem cytuj
~gość / 2018-10-06 18:55:10
~gość: "Lewis Hamilton powtarza jednak, że w Mercedesie nie ma podziału na kierowcę numer 1 i numer 2: "Takie ustalenia zdarzały się przez wiele lat w Ferrari." "U nas jednak nie dojdzie do takich rzeczy. Nie chcę, aby takie coś miało u nas miejsce. Uważam, że jestem w stanie poradzić sobie bez takich decyzji." To cytat sprzed roku, a powyższy artykuł potwierdza obecne zapatrywania LH na team orders. Bez komemtarza.

Co ma wspolnego wypowiedz hamiltona z decyzja szefa zespolu? cytuj
~gość / 2018-10-06 10:23:01
"Lewis Hamilton powtarza jednak, że w Mercedesie nie ma podziału na kierowcę numer 1 i numer 2: "Takie ustalenia zdarzały się przez wiele lat w Ferrari."
"U nas jednak nie dojdzie do takich rzeczy. Nie chcę, aby takie coś miało u nas miejsce. Uważam, że jestem w stanie poradzić sobie bez takich decyzji."
To cytat sprzed roku, a powyższy artykuł potwierdza obecne zapatrywania LH na team orders. Bez komemtarza. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu