Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2019-06-23
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Ten błąd kosztował Vettela tytuł

Udostępnij na Facebook
06.10.2018 12:28, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1867

Doktor Helmut Marko stwierdził, że błąd w kwalifikacjach na Suzuce kosztował Ferrari i Sebastiana Vettela mistrzowski tytuł.

Przez błąd strategiczny w doborze ogumienia, Sebastian Vettel wylądował na P9.

"Uważałem Vettela za faworyta do tytułu, ale popełnił wiele błędów, które mnie denerwują" - powiedział doktor Helmut Marko komentując szanse Vettela na tegoroczny tytuł.

"Ale jestem też zaskoczony tym, co wyprawia Ferrari. Wszyscy widzą, że Mercedes polega tylko na Hamiltonie, więc dlaczego Ferrari nie zamienia swoich kierowców? Dlaczego teraz nie ustawili Kimiego na torze za Vettelem?"

"Teraz Vettel nie ma już prawa do popełnienia błędów, ale szczerze, nawet jeśli nie popełni żadnego błędu, to ciężko mu będzie wywalczyć tegoroczny tytuł."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2018-10-07 00:13:58
Helmut nie stresuj się. Jeszcze 5 wyścigów i wszystko się może zdarzyć. cytuj
18047borat1979 [komentarzy: 755] / 2018-10-06 16:09:37
Szanse na tytuł Vettel stracił już kilka wyścigów wcześniej. Przy tej przewadze punktowej Hamilton musiałby nie ukończyć 2 wyścigów a Vettel wygrać żeby jedynie odrobić stratę. A trzeba jeszcze wygrać z Hamiltonem w pozostałych trzech. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu