Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2019-06-23
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: To jeszcze nie koniec

Udostępnij na Facebook
09.10.2018 12:17, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 1486

Lewisa Hamiltona tylko kroczek dzieli od mistrzowskiego tytułu. Toto Wolff pozostaje jednak ostrożny. Jak stwierdził, to jeszcze nie koniec walki.

Już w Austin Lewis Hamilton może założyć koronę tegorocznego mistrza świata. I choć brytyjski kierowca już jedną ręką trzyma trofeum w ręce, Toto Wolff pozostaje bardzo ostrożny.

"Nie wierzę w to. Nie chcę nawet przepuszczać przez myśl, że złamałby palec. Ważne jest, aby pozostać skupionym. Nie masz jeszcze trofeum w ręce dopóki ono naprawdę się tam nie znajdzie. Jeden zły wynik zabiera nagle mnóstwo punktów."

"Wygląda na to, że tak się nie stanie, ale tak właśnie jest w wyścigach. To sport i wszystko się może zdarzyć. Nie chcę się zbytnio martwić, po prostu pojedziemy do Austin i wykonamy swoją pracę."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu