Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Raikkonen: Powinienem zostawić więcej miejsca

Udostępnij na Facebook
09.10.2018 17:05, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1700

Kimi Raikkonen stwierdził, że w idealnym świecie powinien pozostawić Maxowi Verstappenowi więcej miejsca.

Raikkonen i Verstappen zaliczyli kolizję w wyniku której uszkodzony został bolid Fina. Max wyjechał za szeroko, a wracając na tor wjechał w samochód Kimiego. Jednak z perspektywy czasu kierowca Ferrari przyznaje, że powinien był przewidzieć ten manewr i dać Holendrowi nieco więcej miejsca.

"W idealnym świecie mogłem zostawić nieco więcej [przestrzeni]" - powiedział Raikkonen. "Próbowałem wyjść na zewnętrzną i zostawić mu tyle miejsca, ile było możliwe. Wiem, że kiedy wpadniesz na krawężniki i się od nich odbijesz, ciężko jest zmienić tor jazdy samochodu, ale nie wiem czy tak było w tym przypadku".

"Nie sądzę, że celowo próbował kogoś uderzyć. Gdybyśmy obaj byli obok siebie, nie próbowałby mnie wyprzedzić, ponieważ wiemy co mogłoby się stać".

Resztę wyścigu w uszkodzonym SF71H, Raikkonen spędził raczej samotnie, próbując dowieźć piąte miejsce.

"To był ogólnie trudny weekend, ale musieliśmy przez to przejść" - dodał. "W weekend udało nam się poprawić sytuację i było coraz lepiej, ale jeśli mam być szczery, wynik był daleki od tego co oczekiwaliśmy. Tak się to czasem już dzieje. Musimy uporządkować pewne sprawy i mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli bardziej czysty i udany weekend".


Wasze komentarze (4) Dodaj komentarz
~gość / 2018-10-09 21:56:31
Szanowni Państwo, to nie jest tak że jestem tylko malkontentem. Zwracam uwagę na błędy, bo uważam że gdzie jak gdzie ale w mediach nie powinny się one zdarzać. A od pewnego czasu źle się na Waszych łamach dzieje. To nie są jednostkowe przypadki, podobnych "przeoczeń" z powodu zmęczenia czy nieuwagi jest u Was ostatnio bardzo dużo. Bardzo lubiłem ten portal swego czasu, ale teraz zaglądam tu z obawą, zastanawiam się czy przeczytam ciekawego newsa, czy znowu zobaczę coś co mnie zmierzi. Bardzo Was proszę starajcie się. Dal większości z nas czytelników nie tylko sama wiadomość jest ważna, również forma w jakiej jest podana jest wielce istotna cytuj
9532Aga&Aga_Company [komentarzy: 579] / 2018-10-09 21:12:52
Każdemu może zdarzyć się gorszy dzień ;) Tylko ci, którzy nic nie robią nie popełniają błędów ;) a nam oczy czasem się kleją po ciężkim dniu w pracy ;) cytuj
18334KWT [komentarzy: 1497] / 2018-10-09 20:59:15
~gość: Ktoś sprawdza, zatwierdza teksty przed publikacją?

Dzięki za zwrócenie uwagi.
Przeważnie staram się nie popełniać takich głupich błędów, albo przynajmniej wyłapywać takie babole.
Niestety przemęczenie tym razem zrobiło swoje.

Jeszcze raz dzięki za czujność 😉
cytuj
~gość / 2018-10-09 20:18:29
"Fin uzyskał prowadzenie na kierowcę Red Bulla" - czy ktokolwiek to zrozumiał??? Poziom artykułów na tym portalu żenująco się obniżył, i ciągle ostro pikuje. Nikt nic z tym nie robi??? Ktoś sprawdza, zatwierdza teksty przed publikacją? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu