Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brawn: To prawdziwa przyczyna spadku formy Ferrari

Udostępnij na Facebook
09.10.2018 23:42, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2524

Dyrektor sportowy F1, Ross Brawn uważa, że to nagła śmierć Sergio Marchionne odpowiedzialna jest za spadek formy Ferrari.

"W porównaniu do ubiegłego roku poprawiła się nawet kwestia niezawodności Ferrari, więc gdzie jest problem?" - pyta Ross Brawn. "Nie ulega wątpliwości, że szok wywołany nagłą śmiercią ich lidera, Sergio Marchionne, który był bardzo silnym punktem odniesienia w zespole, będzie miał duży wpływ na team, to całkowicie zrozumiałe."

"Doświadczyłem wielu kryzysów w Ferrari i wiem, że nadszedł czas, aby się spotkać, zjednoczyć i patrzeć w przyszłość, bez uciekania się do oskarżeń i wzajemnego obwiniania."

Poglądy Brawna pokrywają się z tym, co ostatnio pisał dziennik Corriere della Sera, który nazwał Marchionne "strażnikiem wewnętrznej równowagi Ferrari".


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2018-10-10 13:54:43
~gość: [...] Czytaj ze zrozumieniem. Nie Marchionne,a szok wywołany nagłą śmiercią ich lidera, który był bardzo silnym punktem odniesienia w zespole, będzie miał duży wpływ na team.

Może i czytał ze zrozumieniem, a może i nie, ale na pewno zmanipulował. Widać, że gość się "uczy" od "najlepszych". cytuj
~gość / 2018-10-10 06:19:55
~gość: "Sergio Marchionne, który był bardzo silnym punktem odniesienia w zespole, będzie miał duży wpływ na team". On już na nic wpływu miał nie będzie.

Czytaj ze zrozumieniem.

Nie Marchionne,a szok wywołany nagłą śmiercią ich lidera, który był bardzo silnym punktem odniesienia w zespole, będzie miał duży wpływ na team. cytuj
~gość / 2018-10-10 05:09:32
"Sergio Marchionne, który był bardzo silnym punktem odniesienia w zespole, będzie miał duży wpływ na team".
On już na nic wpływu miał nie będzie. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu