Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2019-06-30
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko przyznaje: Pascal Wehrlein jest na liście kandydatów do Toro Rosso

Udostępnij na Facebook
10.10.2018 10:17, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 2261

Mercedes zwolnił ostatnio Pascala Wehrleina z zobowiązań kontraktowych, co miało na celu pomóc Pascalowi w znalezieniu wyścigowego fotela. Udało się?

Wszystko wskazuje na to, że tak! Pascal Wehrlein w przyszłym roku może zająć miejsce w Toro Rosso, gdzie będzie się ścigał powracający do teamu Daniil Kvyat.

Doktor Helmut Marko, odpowiedzialny za program kierowców Red Bulla przyznaje, że lista kierowców, którzy mogą zastąpić Brendona Hartley'a jest bardzo długa. Zażartował nawet, że w alfabetycznym ustawieniu nazwisk, Pascal znajduje się na niej "bardzo daleko".

Na liście pojawiło się także inne, ciekawe, nowe nazwisko. Mowa o Alexandrze Albonie, Brytyjczyku o tajlandzkim pochodzeniu, który obecnie ściga się w F2.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu